Czy wiesz, że w wielu przypadkach towarzystwa ubezpieczeniowe zaniżają kwoty odszkodowań za szkody na pojazdach? Jak to możliwe i jak się przed tym bronić?

Klienci, którzy w okresie ostatnich trzech lat otrzymali odszkodowanie za szkodę na pojeździe, mają szansę na dopłatę do wcześniej uzyskanej kwoty. Jest to możliwe głównie dzięki temu, że towarzystwa ubezpieczeniowe dokonują niekorzystnych kalkulacji kosztów napraw samochodów.

Niemniej jednak niekiedy wiąże się to z trudnym i mozolnym postępowaniem odwoławczym, a w wielu przypadkach nawet i postępowaniem sądowym. Ponadto klient chcąc skutecznie dochodzić dopłaty do odszkodowania musiałby posiadać kosztorys sporządzany przez doświadczonego rzeczoznawcę.

Dlatego chcąc zdjąć z klienta ciężar finansowy i ryzyko związane z odwołaniem od wysokości odszkodowania przyznanego przez Ubezpieczyciela, proponujemy możliwość sprzedaży praw do szkody. Dzięki temu rozwiązaniu klient otrzymuje pieniądze niemal
od ręki, po weryfikacji przedstawionego kosztorysu.

Chcesz wiedzieć na jaką dopłatę możesz liczyć? Wystarczy, że wyślesz nam kalkulację szkody, którą otrzymałeś od towarzystwa ubezpieczeniowego, a w ciągu godzin poinformujemy Cię o kwocie ewentualnej dopłaty do odszkodowania.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...