Jeżeli w okresie ostatnich 3 lat otrzymałeś od towarzystwa ubezpieczeniowego odszkodowanie za szkodę na pojeździe, majątku bądź za szkodę w uprawach jest bardzo prawdopodobne, że należy Ci się dopłata do uzyskanej wcześniej kwoty.

Jak to zrobić i z czym się to wiąże?

Dopłata do odszkodowania wynika najczęściej z zaniżonego przez ubezpieczyciela kosztorysu naprawienia szkody. Odwołanie od tej decyzji jest możliwe po sporządzeniu stosownej analizy celem weryfikacji o jaką kwotę został zaniżony pierwotny kosztorys. Analiza taka jest przez nas sporządzana zupełnie bezpłatnie. Wystarczy wysłać kosztorys otrzymany od towarzystwa ubezpieczeniowego na adres pomoc@sprzedamszkode.pl.

Dlaczego sprzedamszkode.pl?

Analizy powierzonych nam spraw pod kątem ewentualnej dopłaty do odszkodowania podejmują się tylko i wyłącznie doświadczeni rzeczoznawcy. Dzięki temu Klient ma absolutną pewność co do rzetelności wykonanej kalkulacji.

Ma to wielki wpływ na wysokość kwoty za jaką następuje odkup szkody. Dzięki rzetelnej analizie sprawy każdy Klient może liczyć na maksymalną i najwyższą na rynku dopłatę.

Ponadto w ramach cesji wierzytelności z tytułu poniesionej szkody Klient otrzymuje gwarancję odprowadzenia podatku dochodowego. Jest bardzo istotne z punktu widzenia prawa podatkowego. Pamiętaj – podmiot kupujący szkodę jest zobowiązany odprowadzić podatek dochodowy za sprzedającego – masz wątpliwości, czy firma która złożyła Ci propozycję odkupu szkody odprowadzi za Ciebie podatek? Zgłoś się do nas.

Sprzedamszkode.pl to również minimum formalności. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujesz pieniądze niemal od ręki bez narażania się na stres i poświęcania czasu niezbędnego do rozstrzygnięcia sporu z ubezpieczycielem w sądzie.

Sprzedaż szkody jest doskonałym sposobem na uwolnienie się od problemu, jaki stanowi konfrontowanie się z towarzystwem ubezpieczeniowym. Podczas, gdy osobista lub telefoniczna rozmowa z ubezpieczycielem jest jeszcze możliwa do przeprowadzenia na spokojnie, spotkanie na sali sądowej nigdy nie należy do przyjemnych. Niedoszacowany kosztorys przygotowany przez ubezpieczyciela, może być powodem do przyznania Państwu dużo większych środków, niż zostało to określone w pierwotnej wycenie. Naszym Klientom proponujemy sprzedaż szkody na korzystnych dla nich warunkach. Przygotujemy darmową analizę kosztorysu, wskazując błędy popełnione przez ubezpieczyciela. Dzięki temu otrzymają Państwo konkretną propozycję zapłaty za prawa do Waszej szkody. Pozbycie się kłopotu za pieniądze to okazja, z której warto skorzystać.

Sprzedaż szkody jest uzależniona od jej rodzaju. Nasza firma skupuje szkody różnego typu

Zajmujemy się odkupem szkód, do których doszło w różnych okolicznościach. Najczęściej świadczoną przez nas usługą jest sprzedaż szkody komunikacyjnej, której mogą Państwo dokonać, będąc poszkodowanymi w wypadku. Cena za taką szkodę zależy m. in. od strat, jakie poniósł nasz Klient. Tu wyróżniamy sprzedaż odszkodowania OC, co nie oznacza nic innego, jak odkupienie od Państwa praw do odszkodowania. Odkupujemy też szkody rolne i budowlane. Tym samym zwalniamy naszych Klientów z przykrych obowiązków walczenia o swoje prawa, co w dzisiejszych czasach okazuje się długotrwałym i wyczerpującym procesem. Sprzedaż szkody OC, komunikacyjnej, majątkowej i rolnej odbywa się szybko, a na Państwa życzenie możemy ją przeprowadzić drogą korespondencyjną. Pozytywne opinie na temat serwisu Sprzedam Szkodę świadczą o wysokim poziomie naszej pracy, dlatego warto nam zaufać. Zadbamy o to, żeby sprzedaż szkody, którą Państwo ponieśli, zrekompensowała wszelkie straty. Zapraszamy do wysyłania pytań, kontaktując się z nami przez formularz lub dzwoniąc pod numer podany w zakładce Kontakt.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...