Poniosłeś wysokie koszty naprawy samochodu, a ubezpieczyciel nie chce ich pokryć w pełni? Pomożemy!

Wielu z nas po prostu nie może zbyt długo czekać z przywróceniem uszkodzonego w wypadku pojazdu do pełnej sprawności. Często jest to bowiem podstawowe narzędzie umożliwiające codzienne funkcjonowanie. Nie warto na tym zanadto oszczędzać, bo może się to skończyć obniżeniem niezawodności podczas dalszej eksploatacji, a także bezpieczeństwa jazdy. Powyższe wydaje się czymś oczywistym, tymczasem wiele towarzystw ubezpieczeniowych zdaje się tego przekonania nie podzielać. Nie ma to jednak znaczenia – specjaliści potrafią skutecznie wyegzekwować od nich wywiązywanie się ze swoich obowiązków.

Masz prawo do rzetelnej naprawy. Ona kosztuje

Nawet ci, którzy nie mają wobec swoich samochodów szczególnego sentymentu i traktują je w sposób praktyczny, wiedzą jak ważne jest prawidłowe wykonywanie wszelkich czynności obsługowych i napraw. Wszystko to niesie ze sobą określone koszty, toteż otrzymaniu od ubezpieczyciela decyzji o wypłacie odszkodowania za powstałe w wyniku zdarzenia komunikacyjnego szkody, często towarzyszy co najmniej głębokie rozczarowanie. Nikt przecież nie jest w stanie przewidzieć, ze padnie ofiarą takiej sytuacji. Brak tych pieniędzy często oznacza więc poważny problem i konieczność weryfikacji wcześniej powziętych zamierzeń.

Dlatego oferowane przez nas szybkie dopłaty do odszkodowań stanowią rozwiązanie tak doskonałe dla wszystkich – poza towarzystwami ubezpieczeniowymi, które dzięki pracy doświadczonych prawników za każdym razem prędzej czy później muszą wywiązywać się ze swoich zobowiązań. Nasi Klienci mogą liczyć na dopłaty stanowiące nierzadko nawet wielokrotność kwot, jakie decydują się im wypłacać ubezpieczyciele – czyli takie, jakie rzeczywiście im się w danej sytuacji należą. W rezultacie, likwidacja powstałych w wyniku wypadku szkód wiąże się dla nich z minimalnymi trudnościami i ich domowe budżety szybko mogą odzyskać równowagę.

Sądy z reguły przyznają rację poszkodowanym. To jednak trwa i kosztuje

Samodzielne dochodzenie swoich roszczeń w sporze w towarzystwem ubezpieczeniowym, mimo że są to duże firmy zdolne zapewnić sobie dobrą obsługę prawną, jest możliwe, czego dowodzi duża liczba wydanych już w takich sprawach wyroków. Z punktu widzenia przeciętnego kierowcy jest to jednak zadanie nadzwyczaj trudne. Wypadki mimo wszystko nie należą do sytuacji, z którymi przecięty kierowca mierzy się bezpośrednio na co dzień, toteż już samo gromadzenie dokumentacji i sporządzanie pism może się okazać problematyczne. W dodatku, żeby móc odzyskać swoje pieniądze, trzeba będzie najpierw ponieść koszty, czy to związane z niezwykle pomocną pracą rzeczoznawcy, czy wsparciem prawnym, niezbędnym w starciu z firmami, dla których takie sprawy to codzienność. Wreszcie, kolejna sprawa to wymagany na to wszystko czas, a także przewlekłość toczących się w polskich sądach postępowań. My posiadamy wszelkie niezbędne w tym zakresie kompetencje, a także dość cierpliwości, by każdą sprawę nieubłaganie doprowadzać do korzystnego finału. Dlatego możemy bez obaw brać na siebie ryzyko i zdejmować związane z dochodzeniem odszkodowań kłopoty z barków naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...