Nasza firma jest tworzona przez zespół fachowców, w którego skład wchodzą rzeczoznawczy z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie wyceny szkód komunikacyjnych, budowlanych i rolnych. Dzięki temu, że zatrudniamy wyłącznie najlepszych pracowników, każda sprawa zostaje przeprowadzona w sposób profesjonalny i możliwie najszybszy.

W ramach świadczonych usług, oferujemy Państwu możliwość zbycia dowolnej szkody lub ubiegania się o dopłatę do już otrzymanego, zaniżonego odszkodowania. Zbywając szkodę, unikną Państwo negocjacji z ubezpieczycielem. Inne firmy skupujące szkody OC, budowlane czy rolne, nie przykładają tak dużej wagi do czasu trwania sprawy. Nasi Klienci otrzymują dopłaty do odszkodowania bezzwłocznie po analizie kosztorysu, sporządzonego przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

Działamy skuteczniej, niż inne firmy skupujące szkody. Zaufaj profesjonalistom

Jako specjaliści w branży, weryfikujemy kosztorysy i decyzje ubezpieczycieli w różnych sytuacjach. Należą do nich:

  • szkoda na pojeździe, pokrywana z polisy OC bądź AC, w tym również przypadki, gdy klient spotkał się z odmową wypłaty odszkodowania,
  • szkoda majątkowa, czyli szkoda na mieniu w postaci domu lub mieszkania wyrządzona przez pożar, zalanie bądź inne zdarzenia losowe,
  • szkoda rolna, obejmująca szkody w uprawach oraz szkody w maszynach rolniczych.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnego serwisu skupującego odszkodowania, sprzedamszkode.pl jest miejscem, gdzie znajdziecie pomoc. Oferujemy bezpłatną weryfikację kosztorysów, która do niczego nie zobowiązuje. Pomagamy w otrzymaniu wyższego odszkodowania oraz wypłacamy pieniądze, które Państwu przysługują. Nie pozwolimy na to, żeby towarzystwo ubezpieczeniowe nie wypłaciło należnych środków, rozstrzygając spór bez angażowania w jego przebieg naszych Klientów. Nasz serwis skupujący odszkodowania, to sposób na szybkie odzyskanie pieniędzy. Sprzedając szkodę, unikają Państwo ryzyka związanego z ewentualnym postępowaniem odwoławczym, prowadzonym na drodze sądowej. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami, przejmując szkodę, a tym samym pozbawiając Państwa problemu.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...